Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft [ Średnio Wiecze ] [Dzialki 30x30 Free] [Dedyk] [30slotów] No-Premium/Premium Zapraszam


SpikeVlog

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Minecraft Srednio Wiecze

Typ: RolePlay

Adres IP: 188.165.220.89:25015

Status: status.png?ip=188.165.220.89&port=25015

informacje.png

Sloty: 30

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

team.png

Hardkox

pluginy.png

Gdy Wbijesz na serwer

inne.png

Przeczytaj !

Serwer myślę że jest fajny ponieważ ma coś innego w sobie .

Działki są 30x30 bardzo duże a nie jak na innych 10x 15x lub i 20x20

U nas możesz się rozbudować

Jest miła atosfera

Są przydatne pluginy jak Jobs i Zarabianie z mobów

jest mapa survival i inne

Działke można mieć 1 ponieważ chcę uniknąć spamu

o np 3 działki .

Są takie warpy jak

/warp sklep

/warp survival

/warp dzialki

/warp dt1 ( DeathRun jeżeli ktoś ma słabe nerwy to lepiej niech

tego nie przechodzi ! )

Nasz serwer jest nowy ma zaledwie 1 dzien .

Pliki serwerowe są W 100% by Hardkox czyli ja .

Dziękuję i zapraszam na serwer ! Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

 

 

 

Rekrutacja ON

GG 28103600

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na server. Zalety servera:

-Mili Admini

-Na servie panuje Mila atmosfera

-Dostajesz na start bardzo duża działkę.

Bardzo polecam ten server wszystkim, którzy poszukują fajnego servera na którym chce się grać.

Zapraszam gracz Adi

Opublikowano

Nie polecam, prosilem grzecznie o działkę którą upatrzyłem dobre 20 minut na niej czekałem i pisałem co jakiś czas na czacie czy mi ją przydzielą, ale nikomu sie "dupy" nie chciało ruszyć.

Opublikowano

Witam.

Mnie osobiście serwer się podoba, duży teren, nie ma ogromnych kloców drewna, w którym każdy sobie może naciąć go do woli, jest escape, prace są...

A propos działek, i kieruję to do awanturników takich jak Wulkanus100.

Admini mają też całą masę innych kłopotów, a nie tylko obsługiwanie natrętów, takich jak Ty.

Zamiast marudzić, i rozpaczać, jak to wszyscy mają Cię w dupie, mogłeś iść i wydobywać surowce, ale Ty oczywiście nic tylko lamentowałeś.

Dla Twojej serdecznej wiadomości admin był zw, więc nie miał jak Ci pomóc, a moderator obsługiwał innych... :)

Admin Cienia
Opublikowano

Było;

http://www.mpcforum.pl/topic/563301-esonomiaminecraft-11-rpg-wiele-atrakcji-duze-dzialki-25slotowdedyk-zapraszam/

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...